Pozdravljeni…

Domov Forumi Predstavitve obiskovalcev foruma Pozdravljeni…

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a  chemin 3 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

natasan
    Participant

Pozdravljeni forumaši na Nevidnem lepilu =)
    sem NatasaN in prihajam iz Dolenjske. Sicer pa sem še študentka. Veselim se že dopisovanja z vami 🙂

mojcam
    Participant

dobrodošla NatasaN 🙂

lp, Mojca

chemin
    Participant

Ciao, Nataša!

Tudi sama se nisem ravno po čistem naklučju znašla na tem forumu. Sem zelo vesela, da se je odprla ta tema, ker mislim da nas ni malo takih, ki imamo neke tovrstne težave v bližnjih odnosih. Moja situacija se vleče že nekaj let in dosti sem od tega iskala že v raznih knjigah, internetu, ampak nekako se stvari nič kaj niso spremenile in počutim se že kar dosti obupano, zdi se kot da je moja duša z vsakim dnem bolj in bolj utrujena. Če malo bolj nazorno predstavim svojo zgodbo in sebe. Sem ženska, stara 29 let, s partnerjem sva skupaj že dobrih 5 let. Kje tiči težava? Težava je v tem, da ne znam živeti brez njega. Že ko gre s kolegi na pijačo ali se mi ne javi na telefon, postanem cela znervirana in tesnobna, težko opišem kaj točno se dogaja v meni, ampak je vedno tako ekstremno, da se res ne prepoznam v takšnih momentih. Kako vem da gre za neko odvisnost? Ker se mi pojavljajo čisto abstinenčni znaki a veste. Ne spim, ne jem, v glavnem ne funkcioniram normalno. Ampak vztrajam, očitno sem prešibka, da bi bila sama. A, verjamem da ljudje to vseeno lahko dajo skozi, da obstajajo tudi takšni, ki jim je to že uspelo. Če imate kakršenkoli nasvet, če mi lahko svetujete kje bi še lahko iskala pomoč, bi vam bila zelo hvaležna!

Lp, C.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.