Fant in otrok

Domov Forumi Moja zgodba Fant in otrok

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a  natasan 3 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

panda
    Participant

Zdravo!
    Stara sem 25 let in pred parimi meseci sem spoznala super fanta. Star je 29 let, se super razumema, skratka v zvezi je vse v redu. Pred kratkim mi je pa povedal, da ima 4 letno hčerko, zdej pa ne vem kaj naj naredim. Je res super fant, vendar jaz mislim, da še nisem pripravljena na tako zvezo. Sicer ne študiram več, oba imava službe, vendar vseeno. Ne živima še skupaj, večino časa vsa bila pri meni. Razumem, da mi takoj na začetku še ni bil pripravljen povedati, vendar tudi mislim da to ni blo fer do mene. Za hčerko skrbi, z njo preživi vsak drugi vikend in kak dan med tednom. Res ga nočem zgubit, vendar res ne vem kaj naj naredim. Ima kera od vas tukaj kake podobne izkušnje? Vesela bom vsakiga resnega nasveta 🙂

natasan
    Participant

Zdravo panda,

oprosti za pozen odziv. Kako se sedaj odvija tvoja situacija?
    Joj ne vem kaj bi ti napisala :/ Razumem, da še nisi pripravljena. A morala se bosta o tem pogovorit in najt kako rešitev. Morda vse it postopoma, da ne hodite že kar na družinske izlete.
    Nevem, kako ste sedaj?

lp

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.